☎ +48 502 412 589

e-mail: pawber7@gmail.com

Najniższe Ceny na Rynku

na wszystkie wózki transportowe

bez zbędnych pytań

Wyślij Nam Zapytanie

14 dniowy Termin płatności

Bezproblemowe Zwroty

Bezproblemowe Zwroty

Rozważacie Państwo zwrot zakupionego towaru?

Pewność zakupów dzięki naszej 30 dniowej polityce zwrotu

W Fastor.pl rozumiemy ,że potrzebuja Państwo zapewnienia o możliwości zmiany zdania po otrzymaniu towaru i zwrotu pieniędzy. Aby zapewnić święty spokój, mamy 30 dni na zwrot towaru, dlatego mogą Państwo bez presji czasu zrealizować zwrot. Przygotowaliśmy szereg wskazówek poniżej.

Jak zwrócić produkty za jedyne 12,45 zł?

Jednym ze sposobów na zwrot towaru jest skorzystanie z serwisu furgonetka.pl gdzie po rejestracji otrzymują Państwo możliwość wysyłki paczki 10 kg już od 12,45 zł kurierem UPS, dostarczając produkt do UPS access point (punkt nadania przesyłek UPS).

Zwrot Krok po Kroku

W pierwszej kolejności aby zwrócić towar prosimy o zwrócenie się do nas o wniosek zwrotu, następnie wypełnienie i odesłanie na nasz adres mailowy info@fastor.pl.

Prześlemy akceptację wniosku do 24h wówczas prosimy o nadanie paczki np. za pośrednictwem serwisu furgonetka.pl na poniższe dane:

Departament Zwrotów
Fastor.pl | Perfekt Paweł Berlik
ul. Polna 6, 46-053 Suchy Bór

Po otrzymaniu i sprawdzeniu produktu przez nasz dział serwisowy zwrot zostanie przekazany do realizacji. Prosimy pamiętać, że w zależności od banku zwrot środków na konto może potrwać do 7 dni roboczych.

Uszkodzone lub Wadliwe produkty

Jeśli przedmioty dotrą uszkodzone lub wadliwe, skontaktuj się z nami przed zwrotem przedmiotu (ów). Nie jesteśmy w stanie zwrócić kosztów zwrotu, jeśli są one zorganizowane poza tym procesem. Należy to zgłosić w ciągu 7 dni od dostawy lub w okresie gwarancyjnym, jeśli produkt wykaże usterkę.