☎ +48 502 412 589

e-mail: pawber7@gmail.com

Najniższe Ceny na Rynku

na wszystkie wózki transportowe

bez zbędnych pytań

Wyślij Nam Zapytanie

14 dniowy Termin płatności

O Naszej Firmie

Nasza Firma

Zdajemy sobie sprawę, że mają Państwo szeroki wybór dostawcy wózków transportowych dlatego doceniamy, że rozważają Państwo zakupy w naszym sklepie. Poniżej przedstawiamy kilka powodów dla których warto złożyć u nas zamówienie.

Ogromny Wybór Wózków

Wierzymy, że produkt musi być odpowiednio dobrany do potrzeb i naszych specyficznych wymagań. Dlatego z roku na rok klienci wracają do nas ponieważ po prostu nie mogą znaleźć właściwego dla Siebie rozwiązania u naszych głównych konkurentów niespecjalizujących się w wózkach transportowych, typu: ajprodukty, manutan, exalt itp.

Najniższe Ceny Na Rynku

Dokładamy wszelkich starań aby oferować naszym klientom najniższe możliwe ceny na wysokiej jakości produkty. Tym samym jesteśmy przekonani, że nie będą Państwo w stanie znaleźć lepszej ceny u naszej konkurencji.

Dlatego przygotowaliśmy Naszą Obietnicę Najniższej Ceny ,która gwarantuje oszczędności na zamawiane u nas wózki.

Wyjątkowa Obsługa Klienta

Uważamy ,że kupowanie w sklepie internetowym powinno być bezstresowe.
Dla nas klient nie przestaje być istotny jak tylko zapłaci za towar. Nasza reputacja opiera się na zadowoleniu klientów, dlatego mogą Państwo na nas polegać przy dostarczaniu produktów na czas i bez komplikacji.

Prawdziwe Doradztwo

Jeżeli są Państwo w temacie wózków, tak długo jak my, to wiemy już kilka rzeczy na temat transportu materiałów wewnątrz zakładu. 

Zdajemy sobie sprawę, że kiedy po raz pierwszy odwiedzają Państwo naszą stronę internetową, nie zawsze można dokładnie wiedzieć, czego się potrzebuje, ale zapewniamy, że pomożemy znaleźć odpowiednie rozwiązanie. 

Nasza imponująca oferta produktów jest poparta autentycznymi, obiektywnymi poradami i zawsze jesteśmy gotowi wysłuchać Państwa opinii i odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Serwis Po Gwarancyjny

Udzielamy 5 letniej gwarancji na wszystkie nasze produkty. Jesteśmy przekonani o jakości produktów jakie Państwu proponujemy. W sytuacji kiedy wózek u nas zakupiony jest już po okresie gwarancyjnym, nie zostawiamy klienta z problemem. Posiadamy wszystkie części do oferowanych produktów, przede wszystkim te które najczęściej się zużywają np. kółka, rączki itp. Mogą być Państwo pewni, że pomożemy z każdą usterką, nawet po okresie gwarancyjnym.